Informacje dla sponsorów

W imieniu organizatorów z ramienia PWSZ w Nysie prosimy o pomoc w organizacji  PIĄTEJ  już  edycji Nyskiej Areny Gier.
Podobnie jak w roku 2016, będzie to dwudniowy turniej gier komputerowych, organizowany przez studentów i absolwentów Kierunku  Informatyka na PWSZ w Nysie.
Jest to impreza całkowicie niekomercyjna, której celem jest umożliwienie młodym ludziom rywalizacji na polu gier komputerowych, sprawdzenia  i porównania swoich umiejętności,  a także spotkania się z innymi graczami, wymiany kontaktów oraz zawarcia nowych znajomości. Bardzo liczna grupa uczestników ubiegłorocznych  edycji zabawy (finały w Nysie ok. 200  graczy), oraz bardzo duże zainteresowanie tegorocznym turniejem, upewnia nas jako organizatorów , iż będzie to cykliczna impreza, w której rokrocznie spotykać się będzie coraz więcej młodzieży, aby oddać się uczciwej rywalizacji na uwielbianym przez wielu polu gier komputerowych.
W organizacji tego wydarzenia (zarówno w kwestii finansowej, jak i logistyczno - organizacyjnej), bardzo pomaga nam jak dotąd sama PWSZ w Nysie oraz sponsorzy,  jednakowoż nie na każdym polu ta pomoc jest  wystarczająca.
Dlatego właśnie zwracamy się z prośbą  o ewentualne rozważenie możliwości wspomożenia przez Państwa firmę tej inicjatywy w jakiekolwiek formie. 

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI

Napisz do Nas, aby uzyskać więcej informacji o turnieju!